Ügyfélszolgálati munkatárs - Baja

Leziter Kft.
Baja
2021. 10. 01.

A jó ügyfélszolgálatos megértő, már azelőtt tudja a választ, mielőtt a kérdést feltették volna, segít, mert segíteni akar.

A jó ügyfélszolgálatos mindent tud, amit nem, arra pedig éppen keresi a választ. Tanul, tud és tanít, akár a kollégákról, akár egy ügyfélről van szó.

A jó ügyfélszolgálatos türelmes, mert érti az ügyfelet.

A jó ügyfélszolgálatosnak még épp van egy helye az irodánkban.

Hogy érzed, a tiéd lesz ez a hely?

Ha igen, ne habozz, küldd máris az önéletrajzodat!

Várunk. Rád.

Feladatok

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon, írásban és chat-en
  • a felmerülő kérdések megválaszolása, a felmerülő problémák megoldása
  • az ügyfélszolgáttal kapcsolatos adminisztráció pontos elvégzése
  • a nyitott ügyek számának csökkentése
  • az elégedett ügyfelek számának növelése

Elvárások

  • rendkívüli kommunikációs készségek írásban és szóban
  • nagyfokú terhelhetőség
  • csapatszellem
  • erős problémamegoldó képességek
  • irodai szoftverek készségszintű használata
  • folyamatos tanulás és az új eljárások, programok megismerése

Előnyök

  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • modern irodai környezet Baján
  • fiatal, vidám csapat
  • stabil munka, hosszútávú lehetőségek
  • családias hangulat
  • Magyar Brands díjas vállalat 2020-ban

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott