Marketing manager állás Debrecenben

Noteltrade Kft.
Debrecen
2020. 11. 17.

Főbb feladataid közé tartozik cégünk marketing stratégiájának megtervezése és megvalósítása, az ehhez szükséges grafikai anyagok létrehozása, szöveges és kreatív tartalmak gyártása, majd a grafikai kivitelező céggel folytatott feladatok koordinálása. Ha igazán kreatív vagy, szeretsz csapatban dolgozni, szereted a kihívásokat; szeretnél együtt fejlődni velünk és tudsz azonosulni cégünk arculatával akkor Te vagy a mi emberünk!

Kik vagyunk?

Cégünk a Noteltrade Kft. (iON Store And Service Debrecen-Budapest) 2012 óta foglalkozik mobiltelefonok, tabletek és notebookok javításával illetve adás-vételével. Az egyszemélyes cégtől indulva már lassan húsz főre bővült csapatunk. Debrecenben egy, Budapesten két üzlettel rendelkezünk. Új és használt készülékek értékesítésével, az ezekhez tartozó minőségi kiegészítők széles választékával, valamint mobil eszközök szervizelésével foglalkozunk Debrecenben és Budapesten. Szervizes csapatunk tapasztalt, rutinos tagokból áll, kollégáink 10-15 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek.

MILYEN EMBERT KERESÜNK:

  • Önállóan képesnek kell lenned munkát végezni. Szeretjük azokat, akiknek nem kell a kezüket fogni mindenhez. Szeretnénk, ha nálunk nem lenne mikromenedzsment, egy teljes területért felelsz a cégen belül.
  • Fontos, hogy feltaláld magad, légy talpraesett és ne féld használni a józan paraszti eszed!
  • Barátságos vagy, szereted mások társaságát és nem okoz gondot az ügyfelekkel sem a kapcsolattartás.
  • A jelentkezéshez a titkos kód: ionmunkatárs. Ezt kell majd megadnod a jelentkezésnél, hogy tudjuk, valóban részletesen végig olvastál mindent.
  • Nem adod fel, ha megnő a nyomás. Tevékenységünkből adódóan néha váratlanul nagyobb munkamennyiség adódhat egyes munkakörökben.
  • Előny, szinte követelmény, hogy szeresd a világunkat.

MILYEN EMBERT NEM KERESÜNK:

  • Ha csak egy meló kell, amivel elvagy napközben, menj máshova dolgozni. A vezetőség heti 7 napot dolgozik, minden csapattárstól elvárjuk, hogy szintén tegye oda magát és csak minőségi munkát adjon ki a kezéből
  • Negatív, borúlátó csapattársakra nincs szükségünk
  • Ha nem akarsz fejlődni, nem akarsz újdonságokkal találkozni akkor biztosan nem téged keresünk

Feladatok

EZEKBEN A MUNKAFOLYAMATOBAN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Kampányaink / akcióink kitalálása, indítása, azok sikerességének nyomon követése
  • Marketing & Sales stratégiák megvalósítása online térben
  • Online platformjaink menedzselése, fejlesztése (weboldal, social platformok (INSTA, FACE, LINKEDIN)
  • Grafikai mechanizmusaink koordinálása
  • Szöveges tartalmaink megkomponálása
  • Rendszeres kimutatások, statisztikák készítése
  • Heti és havi ütemterv elkészítése annak prezentálása
  • Az éves online sales tervünk teljesülésének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az IT-val, fejlesztőinkkel
  • Nemzetközi trendek, innovációs lehetőségek/ötletek felkutatása

Elvárások

BÁTRAN JELENTKEZZ, TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Online marketing területen szereztél már tapasztalatot
  • Tevékenykedtél már online platformokon, ismerősen hangzik: Google ads, Google Analytics, SEO/SEM, mérőkódok, konverzió
  • Kreatív vagy és szívesen foglalkozol reklám tervek megvalósításával, a kezdeti folyamatoktól fogva.
  • Agilis vagy és tudsz projektszerűen gondolkodni, dolgozni
  • Informatikai tudásod az átlag-felhasználónál erősebb
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Önálló, produktív és proaktív vagy.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes feladatokkal várunk,
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat tagjává válhatsz,
  • Irodánk jól megközelíthető, központi helyen van
  • Igényes munkakörnyezetet teremtünk számodra
  • Céges korlátlan telefont és notebookot/macbookot biztosítunk munkádhoz
  • Munkaidőd 8:00 – 17:00 óráig tart (ezen időszak tartalmazza az étkezési időket is)
  • Versenyképes fizetés
  • Előrelépési lehetőséget biztosítunk számodra

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető