AZ NMI Somogy Megyei Igazgatósága álláspályázatot hirdet módszertani referens munkakör betöltésére

A Nemzeti Művelődési Intézet Somogy Megyei Igazgatósága álláspályázatot hirdet módszertani referens munkakör betöltésére.

Feladatok

  • közművelődési feladatok ellátása
  • szakmai módszertani tanácsadás, mentorálás
  • kapcsolattartás a partnerekkel
  • közművelődési statisztika koordinálása
  • tájékoztatás, információfeldolgozás
  • mintaprogramok lebonyolítása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (Népművelő, művelődésszervező, közösségszervező BA vagy MA, Közművelődési szakember I. )
  • precíz pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség
  • terhelhetőség
  • továbbképzés vállalása
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • büntetlen előélet

A személyes adatok kezeléséhez való hozzájárulás aláírása a személyes meghallgatás alkalmával történik.

Előnyök

  • hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, folyamatosan fejlődő munkahely
  • jó munkakörnyezet és csapat
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, 3 hónap próbaidővel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott