A Farm Tüzép értékesítő munkatársat keres

Szeretsz a vásárlókkal kommunikálni és rendelkezel kereskedelmi tapasztalattal?

Akkor nálunk a helyed!

Nyíregyházi telephelyünkre értékesítő kollégát keresünk!

Ha nálunk fogsz dolgozni, ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • vevő elképzelésének megismerése, termékbemutatás, ajánlattétel a közösen kialakított elképzelések ismeretében;
  • az üzlet arculati elemeinek ellenőrzése, bemutató anyagok ízléses elhelyezése, termékek árának ellenőrzése;
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás.

Az elvégzett munkádért ezeket tudjuk biztosítani:

  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes fizetés;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus csapat;
  • modern eszközpark

Cserébe ezeket várjuk el:

  • értékesítési munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód
  • önálló, precíz munkavégzés, stressz tűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • burkolat, szaniter termékek és ezekhez kapcsolódó segédanyagok ismerete
  • Visoft Creative 3D látványtervező program ismerete
  • lakberendezői, belsőépítészeti jártasság

Munkavégzés helye: Farm Tüzép - Nyíregyháza, Kemecsei út 101.

Ha úgy érzed, hogy a leírtak alapján Te lehetsz a befutó, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattinva bérigényed feltüntetésével, hogy egy személyes találkozó során jobban megismerhessünk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános