Értékesítési munkatársnak álláslehetőség Sirokban

Tubex Mátra Kft.
Sirok
2020. 01. 23.

65 éves gyártási tapasztalattal rendelkező alumínium csomagolóeszköz előállító- és értékesítő vállalat. A cég európai szinten egyedülálló technológia alkalmazásával, 99,5%-os tisztaságú alumínium alapanyagok felhasználásával állít elő aeroszol palackokat és tubusokat.

Az alkalmazott minőségügyi rendszerek biztosítják a legyártott termékek kimagasló minőségét, amelyeket a gyógyszeripar, a kozmetika, a vegyipar és az élelmiszeripar számára, a világ 26 országában értékesítik.

A gyártáshoz szükséges alkatrészutánpótlásról, szerszámgyártásról és karbantartásról 40 szerszámgéppel ellátott, saját gépellátó üzem gondoskodik.

Értékesítési munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság értékesítési tevékenységével kapcsolatos szervezési, előkészítési, koordinálási feladatok ellátása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatok kezelése
  • Megrendelések rögzítése, nyomon követése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • Francia Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Piacképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Stabil nagyvállalati környezet
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Ösztönprogramok

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Értékesítési, kereskedelmi vezető
  • Külkereskedelmi bonyolító
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

  • 3332 Sirok

Fényképpel ellátott önéletrajzot várom a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános