Teherautó értékesítő kollégát keresünk Somogy, Tolna, Baranya megyei munkavégzésre

Hirdető cég neve: Dragwitt Kft.
Munkavégzés helye: Szekszárd
Kategória: Kereskedelem, értékesítés
Típus: Teljes állás
Megbízónk a szállítmányozási piac egyik vezető teherautó gyártó cége. Számukra keresünk Dél-nyugat Magyarországi munkavégzéssel munkatársat

Tehergépjármű értékesítő
munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:
Új ügyfelek felkutatása, meglévő ügyfélkör kezelése, ajánlatkészítés, szerződések megkötése
Vevőlátogatások adminisztrációja belső rendszerben
Járművek specifikálása, megrendelése, specifikációk ellenőrzése
Járműfelépítmények megrendelése, járműátadás vevői igény esetén
Az értékesítési folyamat adminisztrációjának figyelemmel követése, vevői panaszok menedzselése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Hasonló értékesítési területen (teherautó-, gép-, mezőgazdasági gép) szerzett néhány éves tapasztalat
Szakirányú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen, C kategóriás előny
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
Ügyfélorientált, együttműködő magatartás
Önálló munkavégzés, kiváló problémamegoldó képesség
Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:
Versenyképes kompenzációs csomag
Nemzetközi vállalati háttér
Szakmai, műszaki továbbképzés

Munkavégzés helye: Somogy, Tolna, Baranya megye

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal a cv@dragwitt.hu e-mail címre.

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata