Üzletvezető-recepciós munkalehetőség Szeged területén

Hirdető cég neve: Csúcsforma Személyi Edző Studio
Munkavégzés helye: Szeged
Kategória: Adminisztráció, irodai munka
Típus: Teljes állás
Feladatkör, kompetenciák és felelősség
Terem zökkenőmentes működésének biztosítása (személyi, infrastrukturális és működési feltételek)
Teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása
Vendégek fogadása és profi tájékoztatása a bejelentkező pultnál
Bérletek és egyéb ott kapható termékek árusítása, pénztár kezelése
Terem rendjének biztosítása (edzők munkájának támogatása koordinálása, órarend nyomon követése
Marketing tevékenység összefogása, weboldal és facebook oldalak kezelése
Ügyfélszerzés, marketing kampányok kidolgozása, megvalósítása (Offline, Facebook, instagram, adwords stb.)

Amint kínálunk:
Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat
Kiváló munkakörülmények
Versenyképes fizetés
Változó, de főleg délutáni munkarend
hosszú távú biztos stabil munkahely

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét 2018 október 24-ig várjuk a csucsformaszeged@gmail.com címre a „üzletvezető - recepciós” jeligére!

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja 2018.10.25.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Képzési szak
recepció, üzletvezető, teremkoordinátor, sportközpont-vezető,

Beszélt nyelvekAngol nyelv - Haladó (C1)

Egyéb ismeretek
Pénztár - haladó
Raktárgazdálkodás - alapok
Személyzeti ügyek - alapok
Számlázás - alapok
Microsoft Word - haladó
Microsoft Excel - alapok

Elvárások:
Szakirányú végzettség és releváns 2-3 éves munkatapasztalat
Precíz, alapos és dinamikus munkavégzés
Megbízhatóság, lojalitás, tulajdonosi szemlélet
Átlag feletti kiemelkedő kommunikáció
Készségszintű jártasság a számítógép kezelésében
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Elhivatottság az egészséges életmód iránt
Pozitív - optimista életszemlélet
Aktív és proaktív hozzáállás
Kiemelkedő emberközpontúság

Előnyt jelent:
Marketing vagy gazdasági szakirányú végzettség

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata