Vendéglátó -pultos munkatársakat keresünk szegedi vendéglátó egységeinkbe

Hirdető cég neve: HM Vitéz Kft.
Munkavégzés helye: Szeged
Kategória: Adminisztráció, irodai munka
Típus: Teljes állás
Szegeden vendéglátó exkluzív egységeinkbe, (két étterem, söröző, sport és szabadidő rekreációs központ ) keresünk vendéglátó -pultos munkatársakat!

Feladatok:
Vendégek fogadása és szakszerű kiszolgálása
A kiszolgáló pult rendben tartása
Akciókban, kampányokban való aktív részvétel
Értékesítésben szerzett tapasztalat
Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
Kiváló problémamegoldó képesség
Megbízható, agilis, motivált nyílt személyiség
Ügyfélközpontú szemlélet, és szolgáltatás orientált hozzáállás
Hatékony, precíz munkavégzés csapatban és önállóan egyaránt
Precíz, felelősségteljes munkavégzés
Nagyfokú kreativitás
Megnyerő magatartás, határozott fellépés
Sikerorientált szemlélet

Amit kínálunk:
Hosszú távú karrier lehetőség egy biztos hátterű cégnél
Versenyképes fizetés
Dinamikus fiatal csapat
Igényes munkakörnyezet
Folyamatos képzések

Fényképpel ellátott önéletrajzokat a horthycsonakhaz@gmail.com e-mail címre várjuk, személyes találkozó megbeszélése érdekében !

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata