Értékesítési munkatársat keresünk angol vagy német nyelvtudással

Hirdető cég neve: SolvElectric Technologies Kft.
Munkavégzés helye: Szeged
Kategória: Adminisztráció, irodai munka
Típus: Teljes állás

Elvárt szakképzettség: Műszaki menedzser

Egyéb elvárt jártasság, készség, ismeret
Vezetői engedély,
angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete szükséges
Önálló, felelősségteljes, kreatív munkavégzés szükséges
Értékesítési tapasztalat előny.

Speciális követelmény:
Műszaki végzettség, teljesítmény elektronikai ismeretek.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
Alap béren felül teljesítmény alapú juttatások.

Munkavégzés helye: 6728 Szeged, Budapesti út 8.

Foglalkoztatás kezdete 2018. 11. 01.

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti
Munkavégzés közben várható:kiküldetés
Munkarend, munkaidő beosztás:rugalmas
Foglalkoztatás napi időtartama:8 órás teljes

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:
személyesen a foglalkoztatónál, előzetes telefonos egyeztetést követően Tel.: (62) 548 540
fényképes önéletrajzzal a office@solvelectric.hu email címen

Hirdetés mentése

A cég bemutatkozása

A cég többi állásajánlata