Pécsett festő munkatársat keresünk

Hidrot Kft.
Pécs
2021. 02. 01.

Hidrot Kft.

Cégünk több mint 40 éves múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég.  Elsősorban különféle zöldfelület karbantartó, útkarbantartó, hó eltakarító és téli síkosság mentesítő eszközök tervezésével és gyártásával foglakozó cég keres

Festő

munkatársakat

Feladatok

  • Hegesztett acélszerkezetek festése kétkomponensű akril bázisú festékkel

Elvárások

  • Szakmai gyakorlat
  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános