Bolti eladó, pénztáros állás Miskolcon

Hana-G-Ker Kft.

2019. 09. 17.

Családias hangulatú élelmiszer üzletünkbe keresünk csemegepultos - pénztáros munkatársakat, azonnali kezdési lehetőséggel.

Feladatok–Felelősségi kör:

  • A vásárlók megfelelő kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése,
  • Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben
  • A termékeket vonzóan elrendezi, ízlésesen kihelyezi
  • Ellenőrzi és biztosítja a termékek minőségét és frissességét
  • Vevők kiszolgálása modern, vonalkódolvasóval ellátott pénztárgéprendszerünk segítségével

Elvárások:

  • Csemege pultos tapasztalat
  • Vevőorientált szemléletmód, elhivatottság
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre képes csapatjátékos
  • Nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • Kifogástalan megjelenés
  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén tapasztalatot szereztél

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődés
  • Barátságos légkör
  • Jó kereseti lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános