Betanított munka azonnali kezdéssel egri telephelyen

Termelővállalatunk egy német tulajdonú cégcsoport tagja, amely 1994 óta ipari fűtőelemeket gyárt, a megrendelés állomány bővülése miatt a munka jellegéből adódóan

elsősorban női munkatársakat keres betanított munkára egri  telephelyéreazonnali munkakezdéssel.

Egyéb információk:

  • Jelentkezését név és elérhetőség megadásával az alábbi címre várjuk:
  • E-mail: A "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Tel.: 06-36/587-300
  • Türk+Hillinger Hungária Kft.

Feladatok

  • fűtőpatronok és azok részegységeinek előállítása,
  • üzemi rend, termékbiztonság, munka- és
  • minőségbiztosítási előírások betartása,
  • gépek, eszközök üzemeltetése, tisztán tartása

Elvárások

  • apró alkatrészek szerelése
  • jó kézügyesség, precizitás
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • minimum alapfokú végzettség,
  • csapatmunkára való hajlam,
  • monotónia tűrés,
  • túlóra vállalás

Amit kínálunk

  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • Cafetéria juttatás
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott