Élelmiszerüzemi karbantartó állás Pécs

A Private Powder Products Kft. pécsi, poralapú élelmiszereket gyártó céghez keressük műszaki karbantartó kollégánkat.

A Private Powder Products Kft. egy dinamikusan fejlődő, 65 főt foglalkoztató, magyar tulajdonú, elsősorban export piacokra gyártó élelemiszeripari vállalkozás.

Ha szereted a fiatalos, folyamatosan változó és fejlődő munkakörnyezetet, amit szívesen támogatnál szaktudásoddal és pozitív személyiségeddel, akkor nálunk a helyed.

Feladatok

  • élelmiszeripari gyártógépek megelőző karbantartása
  • üzem közbeni hibaelhárítások
  • gépbeállítási feladatok, termelés támogatás
  • műszaki projektekben való részvétel

Elvárások

  • releváns iskolai végzettség és tapasztalat (villanyszerelő, gépésztechnikus, elektromechanikai műszerész)

Amit kínálunk

  •  műszakos munkarend (06-14.30, 13.30-22.00)
  • végzettségtől és tapasztalatoktól függő bérezés bruttó 400.000,- és 500.000,- Ft között
  • cafeteria évi nettó 216.000,- Ft
  • utazás költségtámogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott