Részmunkaidős irodai asszisztens állás Pécs

Az egyedi ügyviteli szoftverek fejlesztésével foglalkozó InfoCompass Core Kft. részmunkaidős Irodai asszisztens munkatársat keres.

Feladatok

  • Irodavezetés támogatása;
  • Szerződések kezelése, iktatása;
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Számlák ellenőrzése és adminisztrálása;
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Csapatépítők, egyéb céges események szervezésében való aktív részvétel;
  • Egyéb általános irodai feladatok (levélírás, postázás, rendszerezés, archiválás) ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Haladó szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office);
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Jó szervezőkészség;
  • Motiváció és elhivatottság a munka iránt;
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Előnyök

  • Jókedvű, lelkes személyiség;
  • Pozitív, megoldást kereső hozzáállás;
  • Nyitottság és kreativitás;
  • Idegen nyelv ismerete;
  • Vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, részmunkaidős szerződéssel várunk;
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz;
  • Home office lehetőséget biztosítunk;
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk;
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatban;
  • Családbarát munkahely vagyunk;
  • Céges laptopot biztosítunk;
  • Hosszú távra tervezünk;
  • Ingyenes angol oktatást biztosítunk, heti 2 órában igény szerint;
  • Kényelmes munkahelyi környezetben dolgozunk, iroda a belváros szívében.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott