Pénzügyi ügyintéző állás Pécs

QX- Impex Kft.
Pécs
2023. 06. 05.

A QX- Impex Kft. több, mint 20 éves múltra visszatekintő, export-import, kis- és nagykereskedelmi tevékenységet is folytató vállalkozás keres pénzügyi ügyintézőt Pécs, Megyeri út 59. szám  alatti központjába.

Feladatok

  • pénztárgépszalagok ellenőrzése, adminisztrálása
  • kimenő és bemenő számlák ellenőrzése, feldolgozása
  • közreműködés az éves beszámoló összeállításában, egyeztetés a könyvelővel
  • Forint és deviza utalások rögzítése a banki programokban
  • heti és havi gazdálkodási adatok szolgáltatása a cégvezetés, és a bankok felé;
  • házipénztár kezelése, adminisztrációja
  • kollégáknak való segítségnyújtás
  • kapcsolat tartása a cég könyvelőjével

Elvárások

  • megbízhatóság, precizitás
  • hatékony önálló munkavégzés
  • középfokú szakirányú (pénzügy, számvitel) végzettség
  • jó kommunikációs készség,
  • excel és word középfokú  ismerete
  • minimum 5 éves, releváns szakmai gyakorlat
  • kérjük minimum az utolsó két munkahely megjelölését

Előnyök

  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkaterületen szerzett 5 évnél hosszabb tapasztalat pénzügyi ügyintéző és/vagy könyvelési tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer kezelésének ismerete
  • banki ügyintézői tapasztalat

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil hátterű vállalkozás
  • családias légkör, rugalmas munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott