Donorvizsgáló mentőtiszt állás Győr

A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú győri Plazma Pontjába

DONORVIZSGÁLÓ MENTŐTISZT (GYŐR)

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok

  • Plazmaadók (donorok) fizikális vizsgálata;
  • Szükséges adminisztráció elvégzése;
  • Vérkép és vitális paraméter értékek ellenőrzése;

Elvárások

  • Felsőfokú egészségügyi végzettség (mentőtiszt, diplomás ápoló) és érvényes működési engedély
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk

  • Elsősorban teljes munkaidősök jelentkezését várjuk, de részmunkaidőben, mellékállásként is végezhető munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben és/vagy területen szerzett releváns tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Győr

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk „DONORVIZSGÁLÓ - GYŐR” jeligére!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott