Pénzügyi közvetítő állás - munkatársat keresünk Kaposvár és környékéről

Nemes Andrea Egyéni vállalkozó
Kaposvár
Bruttó 350 000 Ft - 650 000 Ft / Hónap
2023. 05. 22.

Biztosítási és pénzügyi szolgáltatásokat értékesítünk ügyfeleink részére, tanácsadással személyesen és online. Ehhez keressük most új kollégáinkat Kaposvár és környékéről

Kezdő tőke nem szükséges, egyedül a te szorgalmadon és kitartásodon múlik, hogy mit hozol ki magadból, know how és a prémium termékpaletta adott!

Jelentkezz, ha kilépnél a mókuskerékből és valami izgalmasba vágnál bele!

Feladatok

  • Ügyfeleink vagyonának hatékony kezelését segítjük pénzügyi szolgáltatásokkal, és befektetési lehetőségekkel kiegészítve,
  • Portfólió építéssel támogatjuk ügyfeleinket a bajban, segítünk ügyeiket és kárbejelentéseiket intézni
  • Prémium tanácsadóink személyesen szállnak ki ügyfeleinkhez, előre egyeztetett időpontban
  • Dolgozunk B2B és B2C szektorokban is
  • Új kollégákat mentoraink segítik a kezdeti időszakban, hogy könnyebben szokjanak hozzá az új típusú munkavégzéshez

Elvárások

  • Érettségi, (diploma vagy hatósági vizsga előny)
  • Szorgalom, kitartás és kíváncsiság
  • Nyitottság a tanulásra, a folyamatos fejlődésre és a szakma elsajátítására
  • Ha van jogosítványod, az előny, de nem elvárás
  • Számítógépes ismeretek, mobiltelefon, laptop/tablet a munkavégzéshez

Előnyök

  • Tiszteletben tartjuk a munka és a magánélet egyensúlyát
  • Segítünk felépíteni az ügyfélköröd, megtanulni a tanácsadás fortélyait, lakossági ügyfelekkel és cégvezetőkkel tárgyalni személyesen és online
  • A munkahelyed a második hely, az otthonodon kívül, ahol a legtöbb időt töltöd, ezért fontos, hogy jól érezd magad

Amit kínálunk

  • Modern rugalmas munkahelyet biztosítunk, ahol a saját fejlődésed és sikered áll a középpontban
  • Teljeskörű temékpalettával segítjük ügyfeleinket minden élethelyzetben
  • 1 éven át kiszámítható pénzbeni kezdő támogatást nyújtunk az új képviselők és junior menedzserek számára is
  • Mentorrá / menedzserré válhatsz, akár 6-12 hónap alatt
  • Ingyenes szakmai képzéseken veszel részt online és személyesen is

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető