Értékesítési munkatársat (vevői kapcsolattartó) keresünk angol nyelvtudással

 Értékesítési munkatársat keresünk!

A Platt 2003 Kft. magyar tulajdonú, Eger mellett tevékenykedő középvállalat. Nyugat-európai nagyvállalatok beszállítójaként elsősorban biomassza kazántest, mezőgazdasági- és építőipari gépalkatrészgyártással és lemezmegmunkálással foglalkozunk.

Feladatok

  • Vevőszolgálati jellegű feladatok ellátása
  • A vevő és az üzemek közötti termeléstervezéssel és rendelésekkel kapcsolatos vevői panaszok kezelése
  • A vevőtől érkező új termékek (NPI) bevezetésének koordinálása, az igény beérkezésétől a széria gyártás megkezdéséig
  • Új termékekre árajánlatok küldése
  • A szériagyártásra vonatkozó előrejelzések és rendelési állomány elemzése, termelés és anyaggazdálkodással való egyeztetése
  • Vevői számlák időben történő fizetésének nyomonkövetése, esetleges fizetési problémák rendezése
  • Vevői rendelések kiszállításának koordinálása, nyomonkövetése
  • IFS rendszerbe való adatbevitel (rendelések felvitele), valamint ebből nyert riportok készítése
  • Vevőivel heti/napi telefonkonferenciákon való részvétel megbeszélések levezetése (megrendelés-állománnyal kapcsolatos folyamatos egyeztetés a vevővel)
  • Vevői reklamációhoz nemmegfelelőségi jelentések elkészítése (idegen nyelvről magyar nyelvre)

Elvárások

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, valamint írásban és legalább kezdő szintű német nyelvtudás szóban, valamint írásban (alap feltétel)
  • Irodai számítástechnikai programok (Word, Excel, Outlook) magas szintű ismerete, használatában szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Rendszer szemlélet, rugalmasság, magasfokú precizitás, stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, felelős munkavégzés képessége
  • Német nyelvtudás továbbfejlesztése a vállalat költségén a próbaidőt követően

Előnyök

  • Középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Vállalati értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Betanulási időszakban, tapasztalt kolléga maximális támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Év végi bónusz
  • Béren kívüli juttatások (nettó 26.000,- Ft összegű SZÉP kártya próbaidő után)
  • Bejárási támogatás (21,- Ft/km vagy bérlet 86%-a)
  • Ingyenes kávé, fagylalt- és gyümölcsnapok, vitamin biztosítása
  • Céges mobiltelefon, laptop
  • Céges programok, rendezvények
  • Dolgozói jutalmazási rendszerek
  • Fiatal, lendületes jó csapat
  • Családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, valamint szívesen lennél csapatunk tagja, kérjük, hogy küldd el önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény megjelölésével.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott