Nagykereskedelmi vezető állás az újHáz egri irodájában

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2023. 05. 19.

Az egri "újHáz"-t és az Otthondepo.hu webáruházat üzemeltető 33 éves Kovács Tüzép Kft., építőanyagokat, burkolatokat és szanitereket forgalmaz kis- és nagykereskedelmi csatornán keresztül.  A vállalkozás több mint 60 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát.

A vállalkozás az egri irodájába keres NAGYKERESKEDELMI VEZETŐ munkatársat.

Feladatok

  • belső kollégák irányítása, menedzselése,
  • viszonteladói és kivitelezői hálózat fejlesztése,
  • vezetői adminisztratív feladatok ellátása,
  • új viszonteladók és kivitelezők felkutatása, akvirálása,
  • kiemelt partnerek kezelése,- kintlévőségek ellenőrzése,
  • új termékek bevezetése a viszonteladói hálózatba,
  • nagykereskedelmi marketing anyagok elkészítésében részvétel, webshop-os értékesítés fejlesztése,
  • versenyképesség ellenőrzése és a beszállítói rendelésállomány nyomon követése,
  • egyedi céges projektekben való részvétel.

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség,
  • kereskedelmi érzék,
  • számítógép felhasználói ismeretek (MS Office: Word, Excel),
  • önállóan és csapatban is tudjon dolgozni,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • építőanyag/szaniter/burkolat piacon szerzett tapasztalat,
  • építőanyag/szaniter vonalon kapcsolati tőke.
  • középfokú angol nyevtudás,
  • vállalatirányítási rendszerek használatában jártasság.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.
  • versenyképes jövedelem,
  • felelősségteljes, önálló munkakör,
  • barátságos irodai légkör,
  • hosszútávon is perspektívát nyújtó biztos munkahely,
  • kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető