Pénzügyi és beszerzési munkatárs állás Szentendre

Stafford Kft.
Szentendre
2023. 05. 17.

A Stafford Kft., mely a ’G.Westerleigh’ márkanevű esküvői kiegészítőket forgalmazza, növekvő csapatába keres pénzügyi és beszerzési asszisztenst (részmunkaidő – heti 20 óra).

A G.Westerleigh magas minőségű esküvői kiegészítőit Magyarországon tervezik, és mára 25 ország legelegánsabb esküvői szalonjaiban érhetőek el Európa-szerte.

Hogyha érdekel az esküvők világa, és szeretnél egy lelkes és kreatív csapathoz tartozni, várjuk jelentkezésedet.

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Munkavégzés helye: minimum heti 3 alkalommal személyesen szentendrei irodánkban, illetve home office.

Feladatok

  • Az iroda napi pénzügyi adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Könyvelési anyagok előkészítése a könyvelőiroda részére
  • Bejövő számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Vevői folyószámlák egyeztetése, kezelése (fizetési emlékeztetők, felszólító levelek írása)
  • KSH bevallások elkészítésében való részvétel
  • Adatbázis karbantartás, adminisztráció, riportok készítése
  • Beszerzési folyamatok támogatása
  • Egyéb adminisztratív és asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office programok ismerete (kiemelten Excel);
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt; alapfokú német nyelvtudás előny;
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés, szakmai igényesség;
  • Jó időmenedzser, képesség a napi feladatok megszervezésére;

Előnyök

  • felsőfokú, szakirányú végzettség
  • könyvelés vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • fiatalos,családias környezet
  • versenyképes fizetés
  • home office lehetősége

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott