Bolti eladói álláslehetőség Egerben, szakirányú végzettséggel

Bolti eladó munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok

  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • pénztárkezelés,
  • a félkész termékek sütése, összeállítása, a késztermékek kihelyezése, elrendezése,
  • kávé italok készítése,
  • konyhai gépek, berendezések kezelése, tisztítása,
  • az üzlet rendjének, rendezettségének és tisztaságának folyamatos fenntartása,
  • részvétel adminisztrációs és leltározási feladatokban,

Elvárások

  • szakirányú végzettség,
  • bolti eladói vagy vendéglátásban szerzett néhány éves tapasztalat,
  • barátságos, vevőorientált fellépés,
  • munkára való igényesség, ápolt megjelenés,
  • megbízhatóság, precizitás,

Előnyök

  • pékáru eladásában szerzett tapasztalat,
  • egri lakhely,

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyi háttér,
  • versenyképes fizetés, bónuszrendszer,
  • nívós munkakörnyezet,
  • barista tréning, szakmai továbbképzések,
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott