Recepciós állás Egerszalókon

Egerszalóki egységünkbe keresünk recepciós kollégát, hosszú távra.

Feladatok

  • a vendégek üdvözlése, érkeztetése
  • adminisztrációs tevékenységek pontos és precíz elvégzése
  • a vendégek számláinak kezelése, számlafizettetés, kasszakezelés
  • a vendégek kényelmének biztosítása, információ és segítségnyújtás
  • folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a kollégák felé
  • kávé, üdítő és italrendelések felvétele és kiszolgálása a vendégek részére
  • segítség nyújtása a reggeliztetés során

Elvárások

  • angol nyelven magabiztosan kommunikálj szóban és írásban is
  • könnyen kommunikálj, légy barátságos és türelmes
  • legyél jól terhelhető, tudj rugalmasan alkalmazkodni az újszerű helyzetekhez
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás a munkádhoz
  • tudj egy csapatban dolgozni, de ha szükséges merj önállóan, felelősségteljes döntést hozni

  • legalább középfokú szakirányú vagy bármely felsőfokú végzettséggel rendelkezz
  • Hostware program ismerete és szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely
  • utazási költségtérítés a törvényileg meghatározottak szerint
  • munkatársi kedvezmények partnerszállodáinkban
  • versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott