Kereskedelmi képviselő állás Nyugat-Magyarország területére

Keressük leendő kereskedelmi képviselő kollégánkat Nyugat-Magyarország területére. Amennyiben rendelkezel értékesítési tapasztalattal, jól kommunikálsz és szereted ha a kiváló teljesítményeddel maximalizálhatod a jövedelmedet, akkor keress minket. Nyílászárókat, fatermékeket és lakberendezési termékeket gyártunk és forgalmazunk

Feladatok

  • Értékesítés, új potenciális partnerek felkutatása
  • Partnerlátogatás  előre meghatározott terv alapján
  • Riportálás a  látogatásokról
  • Szerződések előkészítése
  • Új partnerek elindítása

Elvárások

  • Stratégiai és tulajdonosi szemlélet
  • Jó kommunikációs, tárgyaló és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, időbeosztás
  • „B” kat. jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyök

  • Kereskedelmi, területi képviselői tapasztalat
  • Közép-magyarországi lakóhely (a vevőpartnerek egyszerűbb meglátogatása érdekében)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, jutalékos rendszer.
  • Magas teljesítményt kiemelt jutalékkal párosul.
  • Mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott