Szőlészeti állás Palkonya, Kiskassa területén

NEDÜ Kft.
Baranya megye
2023. 05. 15.

Szőlészettel és borászattal foglalkozó vállalkozás munkatársat keres szőlészeti munkatárs/szőlészeti brigádvezetői feladatok ellátására.

Feladatok

  • Szőlőtermesztésben dolgozó kézi munkaerő felügyelete, irányítása, ellenőrzése, a szőlészeti vezető utasításai alapján
  • Esetenként szőlőművelés, borászati feladatok kisegítő munkái

Munkavégzés helye: Palkonya, Kiskassa

Kizárólag komoly és elhivatott jelentkezők érdeklődését várjuk, akiknek fontos, hogy komoly cégnél hosszútávú munkaviszonyuk legyen.

A bérezésről kizárólag egy személyes találkozó alkalmával adunk információt, kérjük emiatt ne telefonáljanak!

Elvárások

  • Tudjon bánni az emberekkel
  • Határozott fellépés
  • B kategóriás jogosítvány és gk. vezetői gyakorlat
  • saját gépjármű előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • teljes munkaidős állás
  • hosszútávú munkalehetőség
  • munkába járás teljes térítése
  • szükség esetén céges gépjármű
  • betanulási lehetőség (nem szükséges szőlészeti és borászati gyakorlat, mindent megtanítunk!)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott