Raktáros állás Pécs

Dél-Gasztro Kft.
Pécs
Nettó 220 000 Ft - 240 000 Ft / Hónap
2023. 05. 23.

TE KELLESZ NEKÜNK!

Ha szeretnél dolgozni, egy csapat tagja lenni, nem félsz a hidegtől, szereted a kihívásokat, akkor Te vagy a mi emberünk!

  • Meg tudod különböztetni a sajtot a szalámitól?
  • Láttál már csirke húst a tányérodon kívül?
  • Tudod mit jelent a szavatossági idő?
  • Mértél már mérleggel?
  • Össze tudsz pakolni egy lista alapján a raktárból egy megrendelést?
  • Mersz kérdezni, ha nem tudsz valamit?

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • Készáru komissiózása, kezelése.  ( Élelmiszer, hűtött árú)
  • Beérkezett áru átvétele és kézi mozgatása a raktárban.
  • Raktári anyagmozgatás.
  • A termékek biztonságos és ésszerű csomagolása.
  • Árú átvétele, kiadása .
  • Raktár rendben és tisztán tartása.
  • A beérkezett rendelések rendszerbe rögzítésre kerülnek, majd partnerenként-boltonként nyomtatásra. A feladat, hogy a kinyomtatott listák alapján összeszedésre kerüljenek a termékek.
  • Fűtetlen raktárépületben történő munkavégzés (melegedő biztosított)

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Targoncás jogosítvány ( előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök

  • Targoncás jogosítvány

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés (3 hónap próbaidővel)
  • alapbér + pótlékok
  • munkaruha
  • munkába járási támogatás (törvényi szabályozás szerint
  • kedvezményes dolgozói vásárlás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott