Villanyszerelő állás Debrecen

A Glória Ingatlan Kft. saját tulajdonú ingatlanok fejlesztésével, hasznosításával, üzemeltetésével foglalkozó vállalkozás.

Portfoliójában főleg kereskedelmi ingatlanok szerepelnek, de szállodák, ipari- és logisztikai fejlesztések is szép számmal megtalálhatóak.

Debreceni telephelyünkre keresünk munkatársat.

Feladatok

  • szerelési terv szerint, vagy a szerelésvezetővel megbeszélt módon a feladatok szakszerű, első osztályú minőségű, határidőre történő elvégzése
  • munkavégzés során az érvényes ágazati szabványok valamint munkavédelmi szabályok előírásainak betartása
  • a munkaterület tisztaságának, rendezettségének biztosítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • jó műszaki érzék
  • pontos, józan, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • határozottság, jó problémamegoldó képesség
  • együttműködési készség
  • rugalmasság és terhelhetőség

Előnyök

  • minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • jó munkahelyi légkör
  • stabil, hosszú távú, biztos munkahely
  • bejelentett jogviszony
  • szabad hétvége
  • professzionális munkaeszközök és munkaruha

Munkakör a jelentkezés elbírálása után azonnal betölthető!

Nettó: 2,000.- / óra = nettó: 336.000,-/hó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott