Csoportvezető állás Pécs - kerámiaamfora és épületkerámia gyártás

21.ÉP. Kft.
Pécs
2023. 05. 10.

Nemzetközi cégünk közel 30 éve gyárt Magyarországon kerámiatermékeket. Induló pécsi üzemünkbe keresünk olyan szakembert, kerámiaamfora és épületkerámia gyártáshoz, aki megfelelő tudás és tapasztalat birtokában képes egy 2-4 fős csoport szakmai munkájának irányítására. Üzemünk a régi bőrgyár területén található, ahol világszínvonalú Bortartóamforák gyártásával foglalkozunk, különböző méretekben.

Munkavégzés helye: Pécs Siklósi út 22.

Feladatok

  • Egy 2-4 fős csoport munkájának szakmai irányítása
  • Minőség-ellenőrzés
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Új dolgozók betanítása

Elvárások

  • Kerámiaipari végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Stress tűrés
  • Nyitott, problémamegoldó személyiség

Előnyök

  • Csoportvezetői tapasztalat előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkába járási támogatás
  • Lehetőség egy új üzem gyártásának kialakításában
  • Szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott