Tanár állás Egerben

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú  Művészeti Iskola és Technikum

pályázatot hirdet

matematika-fizika vagy

matematika-bármely vagy

fizika-bármely szakos tanár

munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős munkaviszony.

A munkavégzés helye:

Heves Vármegye, 3300 Eger Barkóczy u. 5.

Feladatok

  • Matematika és/ vagy fizika tantárgy oktatása, valamint egyéb a pedagógus munkakörrel  összefüggő feladatok ellátása.

Bérezés:

  • A bér megállapítására és a juttatásokra a Nemzeti Köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény  rendelkezései az irányadók.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség / felsőfokú végzettség szakirányú szakképesítéssel.

Előnyök

  • Komplex Alapprogramos képzés megléte.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz.
  • Rövid motivációs levél.
  • Végzettség, szakképzettséget igazoló okiratok másolata, valamint minden olyan okirat, amelyet  a pályázó a pályázat elbírálása szempontjából fontosnak tart.
  • Büntetlen előélet igazolása (három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány). ∙ Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges  mértékig történő kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2023. augusztus 21. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje:

2023.06.16.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton Kőházi Timea igazgató Asszony részére a "Jelentkezem" gombon keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázati elbeszélgetésre történő behívás előzetes kiválasztás alapján történik.

A pályázat elbírálásának határideje:

2023.06.23.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információk:

Az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú  Művészeti Iskola és Technikummal történő foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyvéről  szóló 2012. évi I. törvény, a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény, valamint a  lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási  közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény rendelkezései az irányadók.

A határiidőn túl, valamint a pályázati kiírásban szereplőtől eltérő módon beérkezett pályázatokat  nem áll módunkban figyelembe venni. A pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot a pályázati  kiírás visszavonására, illetve az eljárás eredménytelennek nyilvánítására.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott