Gyártás előkészítő állás Nyíregyháza

A Gold-Glass Kft. Síküveg feldolgozással foglalkozik, amelybe beletartozik a hőszigetelt üvegszerkezetek gyártása és az üvegmegmunkálás is. Cégünk 1995 óta folyamatosan fejlődő vállalat, amely lépést tart a piac és az ipar fejlődésével.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok során felhasznált alapanyagok, alkatrészek, segédanyagok rendelkezésre állásának figyelemmel követése
  • Rendelésigénylő listák készítése a beszerzés felé- Beszállítókkal történő eseti kapcsolattartás
  • Megrendelőkkel való eseti kapcsolattartás
  • Megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítólevelek készítése
  • Adminisztrációs űrlapok, kimutatások elkészítése
  • Gyártási dokumentációk összeállítása, napra készen tartása
  • Késztermék dokumentáció összeállítása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés
  • Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiemelt Bér
  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott