Főkönyvelő állás magas kereseti lehetőséggel, Kovács Tüzép Kft. poroszlói központi irodájában

Kovács Tüzép Kft.
Eger
2023. 07. 04.

A heves-megyei újHáz Centrum-ot üzemeltető 33 éves Kovács Tüzép Kft. építőanyagokkal, hidegburkolatokkal és szaniterekkel foglalkozó kis- és nagykereskedelem. A vállalkozás több mint 70 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát.

A Kovács Tüzép Kft. a poroszlói központi irodájába keres

FŐKÖNYVELŐT

MAGAS KERESETI LEHETŐSÉGGEL.

Feladatok

  • A vállalkozás működésével összefüggő pénzügyi és számviteli feladatok megfelelő színvonalú ellátásának biztosítása
  • Kisegítő könyvelési feladatok elvégzését végző kollégák szakmai irányítása
  • Zárási folyamatok koordinálása, beszámolók elkészítése
  • Adóbevallások elkészítésének ellenőrzése
  • Számviteli szabályzatok karbantartása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Folyamatok fejlesztése, megfelelő működésük ellenőrzése, új szolgáltatási területek indulásakor a szükséges számviteli és adózási háttér biztosítása
  • Cégvezetés részére rendszeres és eseti jellegű adatszolgáltatás
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálóval
  • munkavállalalók kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése
  • pályázatokhoz szükséges számviteli felkészültség biztosítása.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Pénzügyi - számviteli területen szerzet legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • 10 főnél nagyobb csoport irányításában szerzett tapasztalat előny
  • Vector rendszer ismerete előny
  • MS Office (Excel) közép szintű ismerete
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás, vezetői készségek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzés egy dinamikusan fejlődő vállalkozásál
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör
  • Kihívásokkal teli szakmai munka
  • Összetartó csapat
  • Támogató vezetőség
  • kedvezmény a vállalkozás által forgalmazott termékek árából
  • kiemelkedő munkabér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető