Szállítási ügyintéző munkakörben állás Egerben

Az Egri Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. fő tevékenységi köre a hulladékszállítási közszolgáltatás ellátása.

Társaságunk létszámbővítés miatt, állást hirdet, szállítási ügyintéző munkakörben az Eger, Homok út 26. szám alatti Telephelyére.

Társaságunk olyan jelentkezőket vár, akik már dolgoztak olyan pozícióban, ahol egyszerre több munkafolyamatot is végezni kell, (személyes, telefonos ill. írásos) melynek megoldását egyedileg azonnal, és önállóan kellett megoldani.

Kérjük, hogy a fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével szíveskedjenek megküldeni 2023.04.14-én 16 óráig!

Feladatok

  • Személyes, telefonos és írásos ügyintézés lebonyolítása: ügyfelekkel és a társosztályokkal egyaránt
  • Szállítólevelek, számlák kiállítása
  • Adatok rögzítése, feldolgozása

Elvárások

  • Segítőkészség, problémamegoldó készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek MS Excel, MS Word, magabiztos ismerete, illetve a különböző vállalatirányítási programok betanulása iránti nyitottság
  • Érettségi
  • Precizitás, nagy munkabírás
  • Rugalmas személyiség
  • B. kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Széleskörű tapasztalat szerzése
  • Betanítás és próbaidő letelte után, mozgóbér
  • Vidékről, gépkocsival, munkába járási támogatás :30Ft/km költségtérítés
  • Vidékről tömegközlekedési támogatás 100%

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott