Könyvelő állás, legalább 3 év könyvelői tapasztalattal rendelkezőknek Borsodivánka településen

30 éve működő Jura-Plussz Kft. borsodivánkai gyárába szakmai tapasztalattal rendelkező könyvelőt keres hosszútávra. Vállalkozásunk fémmegmunkálással, azon belül is préseléssel, lézervágással, forgácsolással, élhajlítással és összeszereléssel foglalkozik hazai és külföldi partnerek részére.

Feladatok

  • A mindenkori számviteli szabályozás függvényében végzi a társaság könyvelői feladatait.
  • Betartja a határidőket, felülvizsgálja a számviteli dokumentumokat.
  • Ellenőrzi a szervezet adófizetéseit.
  • Kimenő számlákat elkészíti a szállítólevelek alapján.
  • Bevételek, kiadások naprakész kontírozását, könyvelését elvégzi.
  • A jogszabályokat folyamatos figyelemmel kíséri és betartja.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • MS Office ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság.

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Versenyszférában szerzett könyvelői gyakorlat
  • SAP ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Pozíciónak megfelelő jövedelem (megállapodás szerint)
  • Cafetéria - SZÉP-kártya és egyéb juttatások
  • Stabil vállalati háttér, kulturált munkakörülmények
  • Munkába lépés várható ideje: 2023. április

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott