Megváltozott munkaképességű takarító állás Egerben

Bobby Kft.
Eger
2023. 08. 17.

Elsősorban kultúrális és oktatási intézményi területre keresünk takarító kollgákat, termek és irodák, illetve kiszolgáló helyiségek takarítására. Ezen kívül irodai és üzemi területeken is van lehetőség könnyített munkavégzésre. Több lehetőség is nyitva áll, a minimum vállalható napi munkaidő 4 óra, ezen kívül 5-6-7 órás státuszt is tudunk biztosítani, igazítva az Ön egészségi állapotához és teherbírásához.

Feladatok

  • Kijelölt takarítási munkafolyamatok maradéktalan ellátása,
  • Munkaidő precíz betartása

Elvárások

  • pontos érkezés, kipihent és munkaképes állapot
  • érvényes orvosi szakértői összefoglaló vélemény a munkaképesség csökkenésről
  • igényes munkavégzés
  • korrekt együttműködés

Előnyök

  • takarításban eltöltött szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • a Bobby Kft akkreditált rehabilitációs foglalkoztató, 14 éves rehabilitációs foglalkoztatói tapasztalattal,
  • bejárási költségtérítés 50km-es körzetből
  • rehabilitációs együttműködés,
  • rehabilitációs mentor biztosítása,
  • segítségnyújtás a mindennapi életben,
  • ingyenes tanácsadás,
  • figyelemmel az egészségi állapotára egyéni munkavégzési terv biztosítása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott