Szerviztechnikus állás

Bepatek Kft.
Országosan
2023. 03. 22.

Cégünk, a pénzügyileg stabil háttérrel rendelkező Bepatech Kft. ipari mosógépek és gőzfejlesztők értékesítésével és szervizelésével foglalkozik országszerte már 1989 óta.

Több mint 2000 közvetlen partnerünk között olyan nevekkel találkozhatsz, mint a Hilton, Zsolnay, Gellért Fürdő, Stühmer, Szerencsi, Pannonhalmi Apátság stb.

Feladatok

Mik lennének a feladataid, ha csatlakoznál hozzánk?

  • autóval járod az országot és kimész a megadott címre
  • megnyugtatod az ügyfelet, hogy a legjobb kezekben van a gépe
  • szervizeled a gázégővel rendelkező gőzfejlesztőket vagy ipari mosógépeket, megoldod a problémát
  • adminisztrálod a munkádat

Elvárások

Mi mit várunk el?

  • elektromos irányú középfokú végzettséget
  • külső szervizesként szerzett tapasztalatot
  • őszinteséget, mobilitást, az állandó utazás vállalását
  • kitartást, tanulni és fejlődni vágyást, mert sokáig tart mire mindent elsajátítasz ezen a speciális területen

  • gázkészülék szerelői tapasztalat és PLC ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

Mit kínálunk ezért cserébe?

  • versenyképes fizetést, hosszú távú, biztos megélhetést
  • 1 év után részesedést a cég eredményeiből
  • céges autót, mobil telefont, laptopot
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget, mert ezek a berendezések nem kis háztartási gépek, hanem nagyvadak
  • összetartó csapatot, családias légkört
  • speciális tudást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott