Bérszámfejtő - könyvelő munkakörben állás Nyíregyháza

Több éves múlttal rendelkező cég keres bérszámfejtő-könyvelő munkatársat, nyíregyházi irodájába.

Feladatok

  • havi munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése, nyilvántartások vezetése
  • bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • be- és kiléptetéshez kapcsolódó munkaügyi, ügyviteli feladatok ellátása
  • munkaterületek rezsi elszámoltatása és annak nyilvántartása
  • számlázás, szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása
  • kontírozás, könyvelés, egyéb könyvvezetési feladatok ellátása (beérkező-kimenő számlák, bank, pénztár)
  • bevallások, statisztikák készítése
  • egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú Bér- TB végzettség,
  • MT, TB és Adó jogszabályok naprakész ismeret
  • minimum 1 év gyakorlat bér,- munkaügy és könyvelés területén
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás, önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

  • MS Office (előny: RLB Bér+ könyvelő + számlázó program, PM Code számlázó program) ismeretek

Amit kínálunk

  • Kellmes környezet
  • Családias légkör
  • Meleg ebéd

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott