Villanyszerelő és,-vagy segédmunkás állás Egerben

Vill e Com Kft.
Eger
2024. 01. 11.

Ugye jó lenne egy barátságos munkahelyen dolgozni?

Te is új munkahely után nézelődsz, mert a mostani már....

és meguntad a hidegben végzett, poros, piszkos villanyszerelő munkákat?

Eleged van abból, hogy állandóan dolgozol, semmi szabadidő, még hétvégén sem.

A mostani munkahelyeden csak "olcsó megoldású" napi bejelentéssel foglalkoztatnak?

A betegszabadságot sem fizetik ki normálisan, ha beteg vagy?

Azt tudtad, hogy hitelt sem tudsz felvenni ha napi bejelentéssel dolgozol?

Ami nálunk vár rád:

  • Nálunk a munkaidő szinte észrevétlenül eltelik. Hétfőtől - péntekig rendes munkaidőben dolgozunk, kényelmes autóinkkal mindig úton vagyunk ügyfeleinkhez.
  • A munka nagyon érdekes, nem egyhangú építőipari munka.
  • A cég megbecsüli munkatársait, minőségi szerszámokat ad a munkához, és minden segítséget megad ahhoz, hogy TE a legjobbat hozd ki magadból.
  • A munkához céges mobiltelefont, az évszaknak megfelelő munkaruhát is adunk! Reggelente egy finom ingyenes kávé vagy forró csoki mellett beszéljük át a teendőket.
  • Ha vidékről jönnél hozzánk a bejárást is mi fizetjük neked!
  • Gyere hozzánk, mert itt nagyon jó fizetéssel jutalmazzák munkád, de elvárják, hogy szépen dolgozzál!
  • A csapatban minden korosztály megtalálható, a tapasztalt szakember, vagy a fiatal újonc is, akik szívesen veszik, ha néhány jó tanáccsal segítik a munkájukat.
  • Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldj egy e mailt önéletrajzzal, telefonszámmal és visszahívunk, hogy minél előbb megismerhessünk!
  • Már ezerszer megfogadtad, hogy keresel valami normális munkahelyet?

Gyere, itt a helyed, legyél Te a munkatársunk!

Feladatok

  • Elektromos karbantartás, villanyszerelés, áruházakban, raktárakban.

Elvárások

  • Elvárásunk, hogy törekedj szépen dolgozni és legyen egy alapszintű gyakorlatod.
  • Fontos, hogy elektromos / villanyszerelő alapképzés szükséges!
  • Ha gyakorlott vagy azt is nagyra értékeljük és honoráljuk Neked!
  • Elvárás a jogosítvány és a vezetői gyakorlat.

Előnyök

  • Szakmában eltöltött munka, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • egy segítőkész csapat
  • kényelmes és jó munkakörülmények
  • rendesen (nem minimálbéren) bejelentett minden hónapban pontosan bankszámlára utalt fizetés
  • a túlórát pótlékokkal kifizetjük utalva.
  • ingyenes kényelmi szolgáltatások
  • mobiltelefon, internet eléréssel

Olyan munkatársak jelentkezését várjuk akiknek már van némi tapasztalata ebben a munkakörben.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott