Fémipari segédmunka egyműszakos munkarendben Pécs

K.T. & Partners Kft.
Pécs
2023. 03. 08.

Értesz a fémipari gépekhez, szereléshez, karbantartáshoz? Hosszú távú munkalehetőséget keresel?

Jelentkezz cégünkhöz fémipari segédmunkás munkakörbe!

Feladatok

  • A gépcsoport üzemeltetése és ellátása az alapanyaggal
  • Gépek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése
  • A gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Karbantartási és tisztítási feladatokban való részvétel
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Igényesség mind a környezetedre, mind a munkádra
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség

Előnyök

  • Műszaki beállítottság
  • Középfokú gépészeti szakirányú végzettség
  • A fent sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Rugalmasság
  • Stabilitás
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Lehetőség az egyéni érdeklődésed kibontakoztatására

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott