SILK autóápolás termék automata menedzser állás Pécs

Silk Solutions Kft.
Pécs
2023. 08. 16.

A SILKGROUP Magyarórszág meghatározó autóápolási termék gyártója. A SILK Termékek az otthoni autóápolás terén prémium minőséget képviselnek. 2021 Májusától a világon egyedül álló módon Önkiszolgáló autómosókba SILK Termék Automatákat helyeztünk ki, így a kereslet és a kinálat találkozik.  Keressük új Kollégánkat aki  érez magában elég ambiciót, ahhoz hogy egy komplett üzletágért legyen felelős. Ebben a munkakörben nagyon sok Ügyféllel tudsz találkozni, mindig változatos környezetben. A munkád utazásokkal jár, így elegedhetetlen, hogy szeress utazni, autozni, feladatokat megoldani.

Feladatok

  • SILK Termék automaták karbantartása
  • SILK Termék automaták tisztántartása
  • Automaták folyamatos árukészlettel való töltése
  • Automaták készpénzfoirgalmának kezelése
  • Heti-havi riportok kimutatások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az Ügyfelekkel
  • Elszámolások készítése
  • Automaták túre terv szerű látogatása
  • Piaci pozició erősítése

Elvárások

  • Minimum 2 éves gépjárművezetői tapasztalat
  • Magabiztos Office program használata
  • Jó kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Megbizhatóság, Pontosság
  • Mobilitás
  • Proaktivitás
  • Önálló, Precíz munkavégzés

Előnyök

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Német-Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos lendületes Csapat
  • Céges Telefon
  • Céges Autó
  • Céges IT Eszközök
  • Versenyképes jövedelm
  • Bónuszok
  • Szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott