Kereskedelmi koordinátor állás Füzesabonyban

Az export piacon aktívan résztvevő műanyag nyílászáró gyártásával foglalkozó cég, partnereinek bővítése céljából , kereskedelmi koordinátort keres, jövőbeli terveinek megvalósításához.

Feladatok

  • feltérképezni és elemezni a piaci helyzetet és a fogyasztói igényeket
  • a helyi értékesítési szervezet felállítása és vezetése
  • értékesítési stratégia kialakítása és végrehajtása
  • új partnerek felkutatása és az értékesítési hálózat kialakítása
  • rendszeres jelentések készítése
  • folyamatos piackutatás és konkurenciaelemzés
  • folyamatos kapcsolattatás a vállalalat kereskedelmi partnereivel
  • folyamatos piacfigyelés , versenytársak elemzése
  • költségtudatos kereskedelmi folyamatok fenntartása, aktív részvétel a pénzügyi eredmények folyamatos növelésében
  • tenderajánlatok kidolgozása,nyomonkövetése, akítív közreműködés
  • aktív részvétel az ajánlatok sikeres megvalósulásában

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • minimum 2 év értékesítési és üzletfejlesztési tapasztalat
  • műszaki irányultság
  • proaktív, erős kommunkiációs készség, problémamegoldó képesség
  • tárgyalóképes német/angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • céges autó, laptop, mobiltelefon biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető