Betanított munkakörben állás verpeléti munkavégzéssel

Vara-FÉG Kft.
Verpelét
2023. 03. 07.

A Vara-FÉG Kft. munkatársakat keres az alábbi munkakörre: betanított munkás.

A cég a betanítást saját maga végzi és az alábbi területeket érinti: gázkészülék összeszerelő, gépkezelő, AWI hegsztő, ív és lánghegesztő.

A munkavégzés helye: 3351 Verpelét, Hrsz.: 0249/59 (Meggyes tanya 1.)

A munkavégzés ideje: Hétfőtől – Péntekig, 6.00. - 14.20.

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük.

Az önéletrajzok kiértékelése során személyes elbeszélgetésre kerül sor.

Fizetés megállapodás alapján.

Feladatok

  • Gázkészülék összeszerelés, hegsztési munkák, gépkezelői munkák.

Elvárások

  • Megbízható, tanulni képes, szorgalmas, új tevékenységet elsajátítani akaró.

Előnyök

  • A keresett munkákban esetleges jártasság, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható bér. hoszú távű stabil munka, oktatás, munkába járás támogatása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott