Takarító állás Egerben

Bobby Kft.
Eger
2023. 03. 07.

Az alábbi területre keresünk takarító kollégákat:

- ipari területre üzem és irodaház takarítására (Egri ipari park területe)
- kultúrális intézmény takarítására (Belváros)
- üzlethelyiség takarítására (Agria Park területén és Északi lakótelep)

Alábbi munkarendekbe keresünk munkaerőt:

- helyettesítői vagy rész, illetve teljesmunkaidős állás
- fix vagy több munkavégzési helyszín
- munkaidő hossza és kezdet a szolgáltatási helyszíntől függ (2-4-6-8 órás lehetőség)

Lehetőleg fényképes önéletrajzát küldje e-mail címünkre, a "Jelentkezem" gombra kattintva. Önéletrajz hiányában küldjön bemutatkozó e-mailt, a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérem jelölje meg milyen munkarendben tudna dolgozni, teljes vagy részmunkaidőben és a nap mely időszakában.

Feladatok

  • Kijelölt takarítási munkafolyamatok maradéktalan ellátása

Elvárások

  • pontos érkezés, kipihent és munkaképes állapotban
  • igényes munkavégzés
  • korrekt együttműködés
  • önállóság

Előnyök

  • takarításban eltöltött szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott