Munkairányító állás Eger - villamosipari projektcéghez

SPIE Hungaria Kft.
Eger
2023. 03. 08.

A SPIE Hungaria Kft. egy francia hátterű multinacionális vállalat, amely Magyarországon 5 telephellyel és több, mint 250 munkatárssal 25 éve nyújtja ügyfeleinek teljeskörű villamosenergetikai szolgáltatásait a tervezéstől a kivitelezésen át a karbantartásig 4 üzletágban: alállomás, hálózat, ipar és épületvillamosság, valamint távvezeték. Most egri telephelyünkre a Hálózat üzletághoz munkairányítót keresünk!

Feladatok

  • Részvétel az elosztóhálózatok (0,4-35 kV), szabadvezeték és kábelhálózatok, transzformátorállomások, közvilágítási munkák kivitelezési és karbantartási feladatainak irányításában,
  • Közreműködés a napi munkavégzés zavartalan lebonyolításához szükséges anyagok, gépek, járművek rendelkezésre állásának megszervezésében,
  • Műszaki dokumentációk előkészítése és összeállítása, helyszíni felmérés, árkalkulációk, ajánlatok készítése,
  • Harmonikus kapcsolat kialakítása alvállalkozóinkkal, a projektek kapcsán tevékenységük koordinálása,
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, úgymint a munkák időbeni ütemezése, költségtervek és szerződések előkészítése, teljesítésigazolások beszerzése,
  • Kapcsolattarás a beszállítóinkkal, alvállalkozóinkkal, meglévő és potenciális megrendelőinkkel, önkormányzatokkal és hatóságokkal,
  • Szoros együttműködés a többi szakterülettel.

Elvárások

  • minimum villamosipari technikusi végzettség (pl. erősáramú elektrotechnikus, villanyszerelő),
  • Szoftverek tekintetében MS Office programok felhasználói szintű kezelése elengedhetetlen,
  • B kategóriás jogosítvány és aktív vezetési rutin,
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyök

  • Felsőfokú, villamosipari szakirányú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat: áramszolgáltatónál vagy kivitelezés/tervezés területén,
  • Meglévő felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-VI),
  • SAP, AutoCAD szoftverek ismerete,
  • Angol nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Laptop és mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás a törvényi keretek között,
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás,
  • Kafetéria-rendszer,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott