Raktáros kisegítő állás Pécsvárad

Domani HU Kft.
Pécsvárad
2023. 03. 29.

Cégünk 25 éve foglalkozik kerámia ültetőedények nemzetközi értékesítésével.

2014 óta Pécsváradon kap helyet logisztikai központunk, ahova jelenleg RAKTÁROS KISEGÍTŐ pozícióba keresünk új kollégát.

Feladatok

  • A gyártásból érkező termékek átvétele, a raktári rend biztosítása,
  • Szállítmányok összeállítása, fa kalodák építése,
  • Kollégákkal való együttműködés,
  • Leltárban való részvétel.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Képes önálló munkavégzésre, ugyanakkor csapatban is jól végzi munkáját,
  • Eredmény orientált hozzáállás, jó kommunikációs és stressztűrő képesség,
  • Targonca vezetői engedély nem elvárás, de előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, valamint tervezhető, versenyképes fizetés,
  • Utazási támogatás, év végi bónusz,
  • Egy műszakos munkarend.
  • További információ: www.domani.be

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott