Szülésznő pozícióban állás Egerben a Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézetben

Szülésznő munkatársat keres a Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet sikeres pályázatot követően azonnali kezdéssel, határozatlan időtartamra szóló, teljes munkaidős egészségügyi szolgálati jogviszonyban történő foglalkoztatásra.

Feladatok

  • az ápolási protokolloknak megfelelő szakápolási feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése szülőszobán és osztályon.

Elvárások

  • szakirányú szülésznői végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • érvényes működési nyilvántartási kártya.

Előnyök

  • azonos munkakörben szerzett 1 -2 év szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • végzettséget igazoló okiratok,
  • valamint a nyilvántartási kártya másolata (kivéve pályakezdők),
  • szakmai önéletrajz,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

  • pályázati anyagát küldje a "Jelentkezem" gombra kattintva, Dr. Thummererné Rebicsek Rita ápolási igazgató részére.

A pályázat leadásának határideje: folyamatos

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott