Könyvelő állás Kővágószőlős településen

25 éve sikeresen működő, nyílászárókkat és  barkácstermékeket forgalmazó nagykereskedelmi vállalat, azonnali belépéssel keres, megbízható könyvelő kollégát.

Feladatok

  • Számlák, gazdasági események rögzítése, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, ezek pénzügyi egyeztetése
  • Kapcsolat tartás a partnerekkel a könyvelési, pénzügyi egyeztetésekről.
  • Havi, év végi zárás előkészítése, kimutatások elkészítése.
  • Könyvvizsgálóval együttműködés egyeztetésekben, kimutatásokban

Elvárások

  • könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat számvitel, adózás területen
  • Precíz munkavégzés
  • Magas szintű Excel ismeretek

Előnyök

  • Mérlegképes képesítés
  • Kereskedelmi területen (export-import) szerzett tapasztalat
  • bérszámfejtés, munkaügyi ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • 'B' kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés, 13 havi fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Biztos tulajdonosi háttérrel rendelkező cég

A munka helyszíne: Kővágószőlős, Pécsről megoldott a kijárás

Munkaidő:  H-Cs:  7:30-16:00   P: 7:30-15:00

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott