Értékesítési képviselő állás - Rerum Magnum Kft. - A Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere

Rerum Magnum Kft.
Baranya megye, Tolna megye, Fejér megye
Nettó 200 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2023. 02. 06.

A Rerum Magnum Kft., a Magyar Telekom Nyrt. hivatalos partnere értékesítő munkatársakat keres a következő üzleteinkbe:

Siklós, Komló, Bonyhád, Tamási, Paks és Dunaújváros

  • Céljaink között szerepel, hogy Ügyfeleink és a Munkatársaink is büszkék legyenek a Telekom márkára, ezt többek között prémium szolgáltatásainkkal és termékeinkkel, társadalmi felelősségvállalással érjük el.
  • Ennek a "brand"-nek Te leszel az arca, Veled találkozik először az ügyfél - így az általad keltett benyomás lesz első, ami eszébe jut, ha arra gondol, hogy Telekom!

Feladatok

  • Az üzletbe betérő ügyfelek igényeit felméred, majd az ügyfélérdekeket és a vállalati célokat szem előtt tartva a legjobb megoldást ajánlod nekik
  • Komplex értékesítési megoldásokra (cross-sell, up-sell) törekszel
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadást biztosítasz
  • Eszközöket, szolgáltatásokat mutatsz be az ügyfeleknek
  • Adott esetben ügyfélpanaszt kezelsz
  • Mindezt az üzlet nyitva tartásának idejének megfelelően

Elvárások

  • Kiválóan kommunikálsz, és kihívásként tekintesz az összetett feladatokra!
  • Fontos számodra az ügyfélélmény, az ügyfélelégedettség - egy szóval maga az Ügyfél!
  • Keresed és megtalálod a lehetőségeket a folyamatos tanulásra és fejlődésre!
  • A kiváló eredmények elérésével sikeres értékesítő szeretnél lenni!
  • A kiemelkedő egyéni sikerek mellett, megtalálod a helyed csapatban is!
  • Érdeklődsz és nyitott vagy a technológiai újdonságok iránt!
  • Pontosan, precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza problémamegoldástól!
  • Legalább középfokú végzettséged van! (érettségi)

  • Van üzletkötői vagy értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Magabiztosan beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményalapú jutalék)
  • Vállalati mobiltelefon előfizetés 100 GB adathasználattal
  • Korlátlan kávé és tea fogyasztás
  • Munkahelyi beilleszkedést segítő program, mentor támogatásával
  • Munkaruha olyan neves gyártóktól, mint pl. a Levis, Tisza, Brandshop
  • Munkába járás támogatás
  • Munkavégzés helye:

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott