Egerben az Imola Hotel Platánban felszolgáló/bárpultos állás

Bővítjük csapatunkat, ezért felszolgáló és pultos tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk felnőttbarát szállodánkba.

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • ha szívesen próbálnád ki magad fine dining jellegű környezetben.

Feladatok

Főbb feladatok:

  • ételek és italok színvonalas felszolgálása
  • tányérszervizes, gourmet vacsora lebonyolítása
  • éttermi- és aqua bárpultban történő kiszolgálás
  • rendelések felvétele, számlázás
  • vendégelégedettségre való törekvés

Elvárások

Elvárások:

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat (végzettség előny)
  • legalább erős középfokú, aktív angol vagy német nyelvtudás (főleg szóban)
  • Hostware ismerete előny
  • kiváló kommunikációs képesség
  • ápolt, jó megjelenés, határozott fellépés

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatal, támogató csapat
  • utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető