Szakács/chef helyettes állás Egerben az Imola Hotel Platánban

Fine dining tapasztalattal rendelkező, kreatív munkatársat keresünk az Imola Hotel Platánba.

Bővítjük csapatunkat, így TÉGED KERESÜNK, HA:

  • szívesen dolgoznál velünk EGERBEN, hiszen itt működik prémium színvonalú szállodánk,
  • szívesen lennél egy értékes csapat tagja, akikkel mindig számíthattok egymásra,
  • ha szívesen kamatoztatnád kreativitásod fine dining jellegű környezetben.

Feladatok

  • az ételek minőségének biztosítása az elkészítés és tálalás minden fázisában
  • folyamatos egyeztetés a cheffel,
  • árukészlet folyamatos ellenőrzése
  • kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel és beszállítókkal, árurendelés
  • a gépek, berendezések előírásszerű kezelése, tisztán tartása
  • a sztenderdek és közegészségügyi előírások ismerete, azok maximális betartása

Elvárások

  • szakács végzettség
  • legalább 5 éves munkatapasztalat
  • fine dining jellegű tapasztalat
  • tiszta, rendezett munkavégzés
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • együttműködő, nyugodt, barátságos személyiség
  • rugalmasság, megbízhatóság, alázatosság
  • önálló munkavégzés, kreativitás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • modern, igényes környezetben történő munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • utazási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott