Webshop koordinátor / webshop munkatárs pozícióban állás Miskolcon

BEST-MARK Kft.
Miskolc
2023. 02. 02.

Amennyiben szívesen kipróbálnád magad egy e-kereskedelmi vállalatnál, és szeretsz irodai légkörben dolgozni, jelentkezz hozzánk! Üzletünkkel már 30 éve stabil résztvevője vagyunk a miskolci divat piacnak, illetve webshopunk működtetésével már több éve az e-kereskedelemben is részt veszünk. Dinamikusan fejlődő online webáruházunk támogatására keresünk azonnali kezdeéssel, felelősségteljes, hosszútávra tervező kollégát.

Feladatok

  • Webshop fejlesztésében, kialakításában való aktív részvétel,
  • A webshop adminisztrációs feladatok ellátása (termék, termékfotó feltöltés, termék leírások),
  • Webáruházunk tartalmi menedzselése, folyamatos adatkezelése/frissítés,
  • Stratégiai egyeztetés a webes fejlesztőkkel, cégvezetéssel,
  • Webáruházas rendelések teljeskörű koordinálása,
  • Csomagjaink ellenőrzése, nyomonkövetése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások

  • Motiváltság, eredményorientált személyiség,
  • Precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Stratégiai gondolkodás,
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs és szervezői készség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • Excel haladó szintű ismerete,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Shoprenteres webáruház ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Változatos munkafeladatok, betekintés egy webshop teljeskörű működésébe,
  • Fejlődési, továbbképzési lehetőségek,
  • Kiszámítható munkavégzés, rugalmas beosztás.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott