Fémipari segédmunkás álláslehetőség azonnali kezdéssel

A P-Max Technológia Kft.

2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat. Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával,  és konténerek gyártásával foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található. A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Fiatalos csapatunkba keresünk FÉMIPARI SEGÉDMUNKÁS kollégát akár azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Fém lemezek/alkatrészek csiszolás, felületkezelése

Elvárások

  • Önálló, igényes alapos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság

Előnyök

  • Fémipari területen szerzett tapasztalt

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés
  • Fiatal, összeszokott, dinamikus csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott